Onze webshop is tijdelijk gesloten terwijl wij alles in gereedheid brengen om onze diensten te verbeteren. Binnenkort zal u kunnen genieten van 24u levering en een nóg groter aanbod aan Doe-Het-Zelf-materiaal

Over ons

Ons Bedrijf

Een persoonlijke aanpak bij zowel uw winkelervaring als de technische ondersteuning.

Om uw winkelervaring zo aangenaam mogelijk te maken trachten wij steeds de klant met raad en daad bij te staan. Met zowel IT- als elektro-ervaring in ons team bieden wij een platform waar u veilig en gerust uw aankopen kan doen.

  • Kwalitatieve producten
  • Persoonlijke klantendienst
  • Toegankelijke technische ondersteuning

Ons team

Hans Joosen - Elektricien

Voor advies over uw aankopen en technische ondersteuning bij installatie hebben wij een vakman onder ons dak. Met meerdere jaren ervaring, zowel als werknemer en als zelfstandige, zijn we er van overtuigd dat we u probleemloos kunnen verder helpen.

Guus Michielsen - IT-deskundige

Bij vragen over of problemen met de website, betalingen en/of de verzending van uw bestelling bent u ook bij ons in goede handen.